ما در شمس، به شروع‌ تازه باور داریم. با شمس هر روز فرصتیه برای تجربه کردن، بهتر و تازه‌تر شدن.

حالا که چیزی به شروع سال جدید نمونده، در کمپین نوروزی شمس قصد داریم به آرزوهای تازه شما رنگ واقعیت ببخشیم. آرزوتون رو برای ما بفرستین؛ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ از بین آرزوهای ارسالی، به قید قرعه آرزوی پنج نفر رو برآورده می‌کنیم.

آرزوی تازه تو چیه؟

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، از بین ده آرزویی که شرایط قرعه‌کشی رو به درستی رعایت کرده باشن، به قید قرعه آرزوی ۵ نفر رو برآورده می‌کنیم.

چه‌طور در قرعه‌کشی شرکت کنم؟

صفحه اینستاگرام ما رو به آدرس shamsmalt@ دنبال کنین. آرزوتون رو در قالب یک ویدئو یا عکس با هشتگ #شمست_زد، در اینستاگرام‌تون منتشر کنین یا اگر صفحه‌تون بسته‌ست، برای ما در دایرکت بفرستین. شما می‌تونین عکس یا ویدئوتون رو از همین‌جا هم برامون آپلود کنین. افرادی که ویدئو یا عکس‌شون رو از طریق وب‌سایت برای ما بفرستن، شانس برنده‌ شدن‌شون در قرعه‌کشی، دو برابر می‌شه.

راهنمای شرکت در مسابقه

  • یادتون نره، اینستاگرام شمس رو حتماً دنبال کنین تا در قرعه کشی شرکت داده بشین.
  • لطفا قوانین ایران رو در مطالبی که برای ما می‌فرستین، در نظر بگیرین.
  • ما در شمس به دنبال آرزوهای تر و تازه هستیم؛ پس خلاق و بامزه باشین؛ مثلا به این فکر کنین که چه کاری رو همیشه دوست داشتین انجام بدین یا یاد بگیرین یا چه کاری باعث می‌شه زندگی خودتون و اطرافیان بهتره و تازه‌تر شه.
  • شرکت شما در این مسابقه به معنی موافقت با انتشار آرزوتون در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت ماست.


ما در شمس تک‌تک آرزوهای شما رو بررسی می‌کنیم. ده تا آرزویی به مرحله قرعه‌کشی راه پیدا می‌کنن که به یک حال خوب و تازه و تغییری مثبت منجر شن؛ پس خوش‌فکر باشین و خلاق! برای اطلاعات بیشتر به صفحه اینستاگرام ما سر بزنین.

آرزوهای شما

همراهان عزیز شمس، آرزوتون رو با ما به اشتراک بذارین، شاید شمستون زد و برآورده شد!

شما می‌تونین آرزوتون رو به صورت متن در کادر زیر بنویسین و یا اون رو در قالب یک عکس یا ویدئو در قسمت بارگذاری فایل، آپلود کنین.

نام فایل:

اندازه فایل:

اینستاگرام ما