لیگ فوتبال دستی؛ برنده شو و از شمس جایزه بگیر

لیگ فوتبال دستی؛ برنده شو و از شمس جایزه بگیر


شمس به عنوان دومین برند قدیمی تولید نوشیدنی مالت در ایران و از نظر خیلی ها یکی از بهترین برندهای این نوع نوشیدنی یک بازی جذاب و هیجان انگیز به نام فوتبال دستی راه انداخته که در اون با شرکت در لیگ  و امتیاز جمع کردن سعی در برنده شدن می کنن. این بازی از تاریخ جمعه ۱۰ آبان (‌۱ نوامبر ۲۰۱۹) شروع میشه و تا ۴۵ روز ادامه داره ( این تاریخ به خاطر قطع شدن دسترسی به اینترنت ۱۰ روز تمدید شد) . در انتهای این دوره به سه نفر به ترتیب امتیازات، یک دستگاه ایکس باکس به همراه کارت ۲۰ بازی آنلاین، فوتبال دستی شمس و  کارت هدیه دیجی کالا به مبلغ ۱۰ میلیون ریال داده میشه. تازه هر هفته هم برای ۱۰ نفر ابتدای فهرست نتایج هفتگی جایزه داریم.

لیگ برتر شمس - لیگ فوتبال دستی آنلاین

مسابقه به این ترتیب برگزار می شه که ابتدا از طریق وارد کردن شماره موبایل وارد حساب کاربریتون میشین که از طریق یک آیکون آدمک در بالا سمت راست نمایش داده شده و با کلیک روی اون میتونین اطلاعات خودتون رو ببینین.

در این منو علاوه بر مشاهده مشخصات کاربری خود، فرصت های بازی رو هم مشاهده می کنین. این فرصت ها در اولین ورود به سایت و ثبت شماره موبایل،  عدد ۵ هست. اما حتما دقت کنین که قبل از بازی کردن راهنمای بازی رو بخونین. شما می تونین از چندین روش دیگه برای خودتون فرصت جمع کنین:

  • دیدن ویدیوی امیرمحمد با حجازی شمس ش زد!
  • آزمون و پاسخ به سوالات کوتاه ما
  • دنبال کردن ما در اینستاگرام
  • دعوت از دوستان
  • کپی کردن لینک بازی و اشتراک گذاشتن آن
  • کد شانس مجدد از طریق خرید محصولات شمس
  • برخی روزها به بازیکن ها چند شانس مجدد داده می شه.

دقت کنین که در مرحله دعوت از دوستان، شما می تونین ۱۰ فرد را به بازی معرفی و دعوت کنین. همچنین کد شانس مجدد مربوط به کساییه که محصولات شمس را خریداری کردن و برای ما در اینستاگرام تصاویر شمس‌شون رو دایرکت کردن. البته هر شماره موبایل فقط از سه تا کد شانس میتونه استفاده کنه.

آمار بازی

در ضمن تو بخش انتهای صفحه اصلی بازی هم می تونین آمار لحظه ای بازی رو ببینین:

مسابقه شمس ت رو بچرخون

نتایج بازی :

در بخش نتایج بازی ما سه جدول رتبه بندی داریم. اولیش مربوط به نتایج هفتگیه که از همین لحظه که دارین نگاه می کنین تا ۷ روز گذشته رو داره دقیقا نشون میده؛ جدول دوم مربوط به نتایج نهایی هست که مهمترین جدول محسوب می شه و ۳ رتبه ی اول این جدول جایزه نهایی رو می برن. جدول سوم هم که وضعیت فعلی شماست.

امتیازات من - لیگ فوتبال دستی شمس

سابقه بازی های من :

شما می تونین با رفتن به جدول نتایج، در بخش امتیازات من، همه دفعه هایی که بازی کردین رو به همراه جزئیات بازی ببینین.

راهنمای بازی

– بطور پیش فرض هر بازیکن ۵ تا جون داره که می تونه باهاش ۵ سطح لیگ رو بازی کنه!
– ما تو این بازی ۵ مرحله داریم که سطح هر کدوم از ۵ گل تا ۱۰ گل متفاوته.
– اول شروع بازی جون ازت کم میشه و تا زمانی که بازی رو تموم نکرده باشی
امتیازت ثبت نمیشه! پس دقت کن که وسط بازی صفحه رو نبندی یا رفرش نکنی.
چون جونت رو از دست دادی و امتیازی هم نگرفتی.
– اگر جون بیشتری لازم داشتی می تونی از روش هایی که تو
پروفایل کاربریت هست جون اضافه بگیری.در ضمن می تونی شمس بخری و تصویرش رو برای ما تو اینستاگرام دایرکت کنی تا ۳ جون اضافه بگیری. البته هر نفر از این روش فقط ۳ جون اضافه می گیره.
– هدف مسابقه زدن گل بیشتر و تعداد بردهای بیشتره ولی حتما به سطح بازی که داری انجام میدی هم دقت کن.
پیشنهاد ما اینه که قبل از شرکت در لیگ تمرین کنی، پس روی آیکون آبی رنگ تمرین کلیک کن.
– به جدول نتایج هم سر بزن ببین کجای جدولی چون قراره هر هفته به ۱۰ نفر جایزه ای به رسم همراهی بدیم و در انتهای دوره بازی هم به۳ نفر اول بازی جایزه نفیسی هدیه بدیم.
اگر امتیازات و تفاضل گل دو نفر دقیقا مثل هم باشه
اون موقع است که سطحی که داری توش بازی می کنی مهم میشه 🙂

آیکون قرمز رنگ یعنی لیگ فوتبال دستی و با ورود به هر مرحله یک جون ازت کم می شه و امتیاز زمانی ثبت می شه که تا پایان بازی کرده باشی و نتیجه مشخص شده باشه

آیکون آبی رنگ برای گرم کردن و تمرینه! پس با خیال راحت می تونی روش کلیک کنی و جونی هم ازت کم نمی شه.

لیگ فوتبال دستی -سطح بازی

دقت کنین که روی یک دستگاه بازی کنین چون مراحل فقط روی یک دستگاه ذخیره می شه و در صورت استفاده از یک دستگاه جدید باید از سطح ۱ دوباره شروع کنین.

قوانین بازی

به صورت قانونی یک فرد می تونه تعداد فرصت های مشخصی رو جمع کنه، بنابراین کسایی که به هر طریقی تقلب می کنن و بیش از این مقدار بازی کنن از بازی حذف میشن. البته اگر کاربری از هفته اول همراه ما باشه می تونه در طول زمان بازی فرصت های جدیدی بگیره و در مجموع تعداد دفعات بیشتری رو بازی کنه. اگر به هر دلیلی بیش از این ها تونستین فرصت جمع کنین به هیچ عنوان استفاده نکنین چون از برندگان نهایی خط می خورین و به خاطر بازی بیشتر جایزه ای به شما داده نمیشه!

در ضمن یک فرد تنها می تونه یک جایزه ببره و اگر با چند شماره تماس شرکت کنه تنها بالاترین امتیازش در نظر گرفته می شه.

شرکت شمس این حق رو برای خودش قائله که در صورت مشاهده کاربر متقلب، کاربریش رو غیرفعال کنه و مستندات تقلب را برای گزارش به فرد نگه داره.

در انتها با بررسی لاگ ها(گزارش های فنی) و محاسبه تک تک امتیازات گرفته شده جایزه به افراد برنده داده میشه و اگر ببینیم کسی شیطنت کرده و سیستم رو دور زده با عرض پوزش بهش جایزه ای داده نمی شه!

جوایز و هدایا

ما به صورت هفتگی به ۱۰ نفر اولی که در ۷ روز گذشته بازی کردن و جزو نفرات برتر (‌۱۰ نفراول )‌باشن یک جایزه هرچند کوچک به رسم هدیه می فرستیم. در ضمن دقت کنین که دقیقا راس ساعت ۱۲ ظهر هر هفته از نتایج هفتگی اسکرین شات گرفته می شه و با ۱۰ نفر اول تماس می گیریم. در ضمن اگر فردی یک هفته این جایزه رو ببره در هفته بعد به خاطر اینکه نفرات بیشتری شانس دریافت هدیه داشته باشن از فهرست حذف می شه!

جایزه اصلی هم که پس از پایان دوره بازی به نفرات اول تا سوم تعلق می گیره. دقت کنین که حتما روزشمار موجود در صفحه بازی رو چک کنین و استفاده از شانس هاتون رو به روزهای پایانی موکول نکنین.

مشکل خاصی رو در بازی تجربه کردین ؟!

در صورت مشاهده مشکل خاص و یا فکر می کنین اشتباهی رخ داده می تونین با ایمیل پشتیبانی شرکت شمس تماس بگیرین:

cs@castlenoush.com

به روزرسانی

تاریخ پایان بازی به دلیل قطع شدن دسترسی به اینترنت به مدت ۱۰ روز تمدید شد.

شروع بازی

برای شروع بازی روی بنر زیر کلیک کنین.شروع بازی لیگ فوتبال دستی

مطالب قبل

خرید شمس- بهترین نوشیدنی مالت

مطالب مرتبط