با شمس، تازه شو

با شمس، تازه شو


کجا شمس بزنیم؟

ما در طول روز وقت زیادی رو به خوردن و نوشیدن می‌گذرونیم. خیلی از فعالیت‌هایی که تو طول روز می‌کنیم، به خوردن و نوشیدن مربوط می‌شن. ما تو این پست می‌خوایم از موقعیت‌هایی بگیم که نوشیدن شمس در اون‌ها حس تازه‌شدن رو به زندگی روزمره‌مون‌ میاره.

همراه دوستات تازه شو

تو یه دورهمی دوستانه، یه گپ دوستانه، یه بازی دسته جمعی یا تو یه مسافرت باحال که پر از تجربه‌های ناب با دوستاته، نوشیدنی خنک و خوش طعم شمس می‌تونه سر حالت بیاره. پس تو جمع دوستاتون شمس بزنین و تازه شین.

با غذا تازه شو

غذا خوردن لذت عجیبی داره. ما خیلی وقتا دور هم جمع می‌شیم که غذا بخوریم. جمع‌های دوستانه، مهمونی‌های خانوادگی، عروسی، تولد و … همه با غذا و نوشیدنی کامل‌تر می‌شه. یه وقتایی هم هست که خودمون رو به تنهایی به یه وعده غذای دلچسب مهمون می‌کنیم. یه نوشیدنی خنک شمس در کنار همه وعده‌های غذایی علاوه بر اینکه به هضم غذا کمک می‌کنه، حس تازگی رو هم به یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهای زندگی یعنی خوردن اضافه می‌کنه. پس با غداتون شمس بزنین و تازه شین.

 

 

بعد از ورزش تازه‌تر شو

آدم‌های خوشحال و سالم یکی از رازهاشون اضافه کردن ورزش به برنامه روزانه‌شونه. این آدم‌ها جدا از همه شلوغی‌های روزمره تونستن، برای سلامت و شادابی‌شون یک برنامه منظم داشته باشن. اگر شما هم روزانه ورزش می‌کنین یا تو برنامه‌تون هست که برای ورزش وقت بذارین بدونین که نوشیدن یک نوشیدنی خنک بعد از ورزش چه‌قدر می‌تونه سر حال‌ترتون کنه. برای بعد از ورزش پیشنهاد ما به شما شمس لیمو نعناعه. شمس لیمو نعناع (درمورد این محصول بیشتر بخونین) حس تازگی نعناع و طعم خوب لیمو رو داره. علاوه بر اینا شیرینی این نوشیدنی از قند خرما گرفته می‌شه که هم سالم و کم کالریه و هم سریع جذب بدن می‌شه و بعد از ورزش سرحال‌تون میاره. پس بعد از ورزش کمی شادابی و تازگی به بدن‌تون اضافه کنین و شمس لیمو نعنانع بزنین.

 

 

سر کار تازه شو

ما بخش مهمی از  روزهای جوونی‌مون رو سر کار می‌گذرونیم. شغل برای ما نه تنها منبع درآمده که خیلی وقتا انگیزه و انرژی زندگیه. ما در محیط کار با دیگران بودن، کنار اومدن با مشکلات، خلاقیت و پیگیری رو یاد می‌گیریم. محیط کار شاداب می‌تونه ما را شاداب‌تر کنه و به موفقیت‌مون کمک کنه. وقتی سر کار خیلی شلوغین، یا وقتی با یه مسئله پیچیده روبرو شدین و یک راه‌حل فوری و درست نیاز دارین یا وقتی که باید یه تصمیم مهم کاری بگیرین ولی تمرکز ندارین، چند دقیقه به خودتون استراحت بدین، یه شمس خنک بزنین تا دوباره انرژی‌تون کامل بشه، خلاقیت‌تون رو بدست بیارین و با انرژی برگردین سر کارتون. برای روزای پرفشار سر کار، شمس کلاسیک (درباره محصولات شمس بیشتر بخونین) بهترین انتخابه. عصاره رازک تو  این نوشیدنی آدرنالین خون‌تون را تنظیم و به کاهش اضطراب کمک می‌کنه.

 

 

مطالب مرتبط