شمس ت رو بچرخون؛ برنده شو و از شمس جایزه بگیر

شمس ت رو بچرخون؛ برنده شو و از شمس جایزه بگیر


شمس به عنوان دومین برند قدیمی تولید نوشیدنی مالت در ایران و از نظر خیلی ها یکی از بهترین برندهای این نوع نوشیدنی یک بازی جذاب و هیجان انگیز به نام شمس ت رو بچرخون راه انداخته که در اون بازیکن ها با جمع کردن فرصت هاشون با شانس و اقبال سعی در جفت کردن آیکون های شمس دارن. این بازی از تاریخ یکشنبه ۱۰ شهریور تا یک شنبه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۳ ظهر ادامه داره. در انتهای این دوره به سه نفر به ترتیب امتیازات، کارت هدیه دیجی کالا به مبلغ ۳۰ میلیون ریال، ۲۰ میلیون ریال و ۱۰ میلیون ریال اهدا میشه. تازه هر هفته هم برای ۱۰ نفر ابتدای فهرست نتایج جایزه داریم.

مسابقه به این ترتیب برگزار می شه که ابتدا از طریق وارد کردن شماره موبایل وارد حساب کاربری خود می شیم که از طریق یک آیکون آدمک در بالا سمت راست نمایش داده شده و با کلیک بر روی اون می شه اطلاعات کاربری خودمون رو ببینیم.

شمس ت رو بچرخون منوی کاربریدر این منو شما علاوه بر مشاهده مشخصات کاربری خود، فرصت های بازی رو هم مشاهده می کنین. این فرصت ها در اولین ورود شما به سایت و ثبت شماره موبایل شما،  عدد ۳ است. اما حتما دقت کنین که قبل از بازی کردن راهنمای بازی رو بخونین و اقدام به جمع کردن فرصت های خود کنین. شما می تونین از چندین روش دیگه فرصت برای خود جمع کنین:

 • مشاهده ویدیوی معرفی شمس
 • آزمون و پاسخ به سوالات کوتاه ما
 • دنبال کردن ما در اینستاگرام
 • دعوت از دوستان
 • کپی کردن لینک بازی و اشتراک گذاشتن آن
 • کد شانس مجدد
 • هر هفته ۳ شانس مجدد برای کاربران شارژ می شود.

دقت کنین که در مرحله دعوت از دوستان، شما می تونین ۱۰ فرد را به بازی معرفی و دعوت کنین. همچنین کد شانس مجدد مربوط به کساییه که در رویدادهای شمس در دوره زمانی این بازی غرفه و یا استند شمس را از نزدیک دیدن. پس از بچه های شمس بخواید به شما کد شانس مجدد بدن. البته شما نمی تونین بیش از ۳ کد شانس مجدد استفاده کنین.

آمار بازی

در ضمن تو بخش انتهای صفحه اصلی سایت هم می تونین آمار لحظه ای بازی رو مشاهده کنین.

مسابقه شمس ت رو بچرخون

نتایج بازی :

در بخش نتایج بازی ما سه جدول رتبه بندی داریم. اولیش مربوط به نتایج هفتگی است که از همین لحظه که دارین نگاه می کنید تا ۷ روز گذشته رو داره دقیقا نشون میده؛ جدول دوم مربوط به نتایج نهایی هست که مهمترین جدول محسوب می شه و ۳ رتبه ی اول این جدول جایزه نهایی رو خواهند برد. جدول سوم هم که وضعیت شماست.

به روزرسانی :

به دلیل یک مشکل فنی تعدادی از شما عزیزان، امتیازتون به درستی ثبت شده بود اما فرصت هاتون اپدیت نشده بود. برای همین با این به روزرسانی فرصت ها و شانس های باقی مونده به روزرسانی شد و برای اطمینان هم در بخش نتایج زبانه امتیازات من رکورد تمامی دوره بازی های گذشته اضافه شد تا مطمئن شوید که تعداد بازیتون با تعداد فرصت هاتون برابره .

راهنمای بازی

 • ما تو این بازی ۸ آیکون داریم، که ۷ تاش طعم های نوشیدنی شمس و آخریش لوگوی شمس
 • اگر بتونی هر کدوم از این ۸ آیکون رو جفت کنی ۵ امتیاز
 • اگر بتونی هر کدوم از این ۸ آیکون رو سه بار تکرار کنی ۳۰ امتیاز
 • اگر بتونی هر کدوم از این ۸ آیکون رو چهار بار تکرار کنی ۵۰ امتیاز
 • اگر بتونی هر کدوم از این ۸ آیکون رو پنج بار کنارهم تکرار کنی ۱۰۰ امتیاز
 • حتما دقت کن که باید تو ردیف وسط از سمت چپ به راست آیکون ها تکرار بشن
 • (لوگوی شمس کنار هر سمبلی بیاد اون رو تکرار کرده )

بازی شمس ت رو بچرخون

قوانین بازی

به صورت قانونی یک فرد می تونه در هفته اول فقط ۲۰ فرصت در مجموع جمع کنه.  بنابراین کسایی که به هر طریقی تقلب می کنن و بیش از این مقدار بازی کردن از بازی حذف میشن. البته اگر کاربری از هفته اول همراه ما باشه می تونه در ۶ هفته متوالی هر هفته ۳ فرصت جدید بگیره و در مجموع ۳۸ بار تا انتهای دوره بازی کنه. اگر به هر دلیلی بیش از این ها تونستی فرصت جمع کنین به هیچ عنوان استفاده نکنین چون از برندگان نهایی خط می خورید و به شما به خاطر بازی بیشتر جایزه ای داده نمیشه!

در ضمن یک فرد تنها می تونه یک جایزه ببره و اگر با چند شماره تماس شرکت کرده باشه  تنها بالاترین امتیازش در نظر گرفته می شه.

شرکت شمس این حق رو برای خودش قائله که در صورت مشاهده کاربر متقلب کاربری این فرد رو غیرفعال کند و مستندات تقلب را برای گزارش به فرد نگه داره.

در انتها با بررسی لاگ ها و گزارش های فنی و محاسبه تک تک امتیازات گرفته شده جایزه به افراد تعلق می گیره و اگر ببینیم کسی شیطنت کرده و سیستم رو دور زده با عرض پوزش بهش جایزه ای تعلق نمی گیره!

جوایز و هدایا

ما به صورت هفتگی به ۱۰ نفر اولی که در ۷ روز گذشته بازی کردند و جزو نفرات برتر (‌۱۰ نفراول )‌باشند یک جایزه هرچند کوچک به رسم هدیه براشون می فرستیم. در ضمن دقت کنید که دقیقا راس ساعت ۱۲ ظهر یکشنبه ها از نتایج هفتگی اسکرین شات گرفته می شود و با ۱۰ نفر اول تماس می گیریم. در ضمن اگر فردی یک هفته این جایزه رو ببره در هفته بعد به خاطر اینکه نفرات بیشتری شانس دریافت هدیه داشته باشند از فهرست حذف می شوند.

جایزه اصلی هم که پس از ۴۵ روز از شروع بازی به نفرات اول تا سوم تعلق می گیرد. دقت کنید که حتما روزشمار انتهای صفحه بازی را چک کنید.

جوایز هفتگی 

هفته اول :

سهیلا غ
سعیده غ
حنانه جعفری نژاد
مجتبی قاسمی
حسین قیصری
مهناز گلابی
امیر شهمیرزادی
چنور محمدی
امیرعلی روستایی
محمدامین ورقایی

هفته دوم :

روشا نصیری
رضا بهرام نژاد
سعدیا بهرام نژاد
مهدی بهرام نژاد
شیما رفیعی
علی اکبری
احسان حاجی میرزاده
مجید تقی نیا

هفته سوم :

ماهان خبازی
فرزانه اشراقی
رفیعی
اشرف سخایی
مهران عطا
حسام جعفری نژاد
لیلا سمامی
پوریا رباطی
نیلوفر ملکی
بهمن علیزاده

هفته چهارم :

picaso pablo
سعید حبیب پور
مهدیه راجی
شیرین رفیعی
امیرحسین سلطانی
اسفندآبادی
محمدرضا محمدی
معصومه ضیاپور
عسل کنعانی
محمد دمیرچی

هفته پنجم:

مینا رفیعی
لاله راجی
غزاله رهسپار
لیلا اسدآبادی
شهاب حمیدی
آتنا احدی
پژمان عطا
شیوا مولائی
سوگل محمدی
مبینا رفیعی

هفته ششم:

علی اکبر پارسائی
سیدمهسا علوی
میثم نقی نژاد
علیرضا اکبری جوکار
فاطمه اسدپور
منصور فروزان
سیده آراسته جهانی
نسرین محمدی
جهانی سیده دل آرام
بهروز خسروی

عزیزایی که در فهرست بالا با آن ها تماس گرفته شده و در دسترس نبودن، برای دریافت جوایز با شماره

۰۲۱۸۸۶۴۱۹۱۹

تماس بگیرن.

و جایزه اصلی به این سه عزیز رسید :

 1. علیرضا غالبی (‌Picaso Pablo)

 1. رضا بهرام نژاد 
 2. ماهان خبازی

شروع بازی

برای شروع بازی روی بنر زیر کلیک کنید.

مطالب مرتبط