آرزوی تازه کن، شاید #شمست_زد

آرزوی تازه کن، شاید #شمست_زد


ما در شمس به آرزو کردن و قدرت امید باور داریم. با آرزو کردن و تلاش برای رسیدن به آرزوهامونه که شروع‌‌های تازه‌ای می‌کنیم و مسیرهای نو ساخته می‌شن. هر آرزو در واقع فرصتیه برای
تازه‌تر شدن و از نو قدم برداشتن به سمت فردایی بهتر. برای همین به مناسبت سال نو و تازه شدنِ برند شمس، تصمیم گرفتیم از شما دعوت کنیم تا آرزوهاتون رو با ما در میون بذارین. قرار شد ما هم تو قرعه‌کشی #شمست_زد ۳۱ فروردین امسال  ۵ تا آرزو رو برآورده ‌کنیم.

در این مدت آرزوهای زیادی برای ما فرستادین و هنوز هم دارین می‌فرستین. ممنونیم که حرف‌هاتون رو به شمس گفتین و  آرزوهاتون رو با ما قسمت کردین. بعضی از آرزوهای شما اینا بودن:

آرزوهای شما

  • آرزو می‌کنم تو یه بالن تو یه دشت یا جنگل نزدیکای غروب یا سپیده دم ارتفاع بگیرم.
  • سلام، من آرزوم اینه که یه جایی داشته باشم و بتونم همه هنرهامو از آشپزی و شیرینی پزی و هویه‌کاری پارچه و فرشینه و کف بافی و تزئینات سفره هفت سین که کار دست باشه (یعنی حاضری نخریم) و…… رو آموزش بدم و همه از کارهام لذت ببرن.
  • من آرزو می‌کنم سرمایه کافی برای راه‌اندازی اپلیکیشن دامپزشکی خودم و مکانی برای حیوانات آسیب‌دیده بی‌مکان داشته باشم که هم کسایی که حیوان خانگی دارن بتونن به من مراجعه کنن و هم کسایی که یه حیوون آسیب‌دیده بدون صاحب می‌بینن به من مراجعه کنن و هم یه شغل واسه خودم و فارغ تحصیل‌های دامپزشکی عزیز بتونم ایجاد کنم.
  • من آرزو می‌کنم یه دوربین حرفه‌ای عکاسی داشته باشم که بتونم به آرزوی بچگی تا الانم برسم، درسته که عکاس حرفه‌ای نیستم ولی عکسای خیلی خوبی می‌تونم بگیرم و می‌خوام باهاش یه نمایشگاه کوچیک راه بندازم.
  • آرزوم اینه در سال جدید، دندون خرابی نداشته باشم! دندونای خرابم رو تعمیر کنم تا بتونم دوباره راحت لبخند بزنم و نوشیدنی‌های سرد مثل شمس رو با خیال راحت بنوشم!
  • من آرزو دارم یه گوشی آیفون بخرم و این گوشیمو بدم به مامانم که گوشی نداره.
  • آرزومه امسال بتونم یه دوربین خوب بگیرم و باهاش کلی عکسای رنگی رنگی بندازم و حال خوب دلمو باهاش ثبت کنم.
  • من برای انجام بازی‌های المپیک ژاپن داوطلب شدم تا به فارسی‌زبان‌ها و ارمنی‌زبان‌هایی که برای مشاهده مسابقات قهرمانانمان به توکیو سفر می‌کنند کمک کنم و هم سفیر محبت و منش ایرانیان باشم. بعضی از هزینه‌ها را کمیته بین‌المللی المپیک پوشش می‌دهد، اما هزینه اقامت و بلیط هواپیما با داوطلبین هستش که من آرزوم این هستش که بتونم این هزینه رو تامین کنم و به المپیک توکیو برم.
  • آرزو دارم از یه هواپیما با چتر سقوط آزاد کنم.

شرکت در قرعه‌کشی #شمست_زد

شما هم می‌تونین از طریق وب‌سایت شمس و صفحه اینستاگرام ما در قرعه‌کشی #شمست_زد شرکت کنین. برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با قوانین و شرایط مسابقه به صفحه کمپین سر بزنین.

مطالب مرتبط